Tolga Savaş Profesyonel Yönetim sistemine Hoşgeldiniz.

Pazartesi - Cumartesi : 8:00 -> 19:00 Yönetici Paneli

ADANA APARTMAN SİTE YÖNETİMİ

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetleri

Adana Apartman ve Site Yönetimi

Adana Temizlik Firmaları, Adana Temizlik Şirketleri, Adana İnşaat Sonrası Temizlik, Kozan İnşaat sonrası temizlik gibi arama kriterlerinizde yer alan bu Hizmetimizde ana amaç İnşaat ve tadilatdan sonra temizlik ve dezenfeksiyon önemli bir konudur. Mutfak banyo cam çerçeve temizlikleri ve evinizin hijyen ortamının sağlanması vb. konularda sizin için zor gibi gözüken işler Tolga Savaş Temizliğin, temizlik ekip ve ekipmanları tarafından en ince ayrıntılarına kadar özenle temizleyip dezenfekte ettikten sonra hizmetinize sunuyoruz.

İnşaat ve tadilat sonrası ev temizliği en çok talep edilen temizlik hizmetlerimizdendir. Yeni inşa edilmiş bir ev aldınız ya da evinizde büyük bir tadilat yaptınız.Oluşan moloz, harç kalıntıları; fayanslarda ve parkelerde alçı, sıva, kireç kalıntıları itinayla temizlenir.Camlardaki bantlar, harç ve boyalar özel kimyasal ilaçlarla yumuşatılıp cama uygun kazıyıcı yardımıyla çıkarılır. Zeminde bulunan boya, alçı, harç kalıntılarını önce kimyasal ilaçlarla yumuşatılarak, daha sonra noktasal olarak kazıyıcı ve diğer ekipmanlarımızla temizlenir. Tuvalet, lavabolar ve mevcut fayanslar uygun kimyasallarla temizlenir.

Apartman veya Sitenize vereceğimiz Hizmetlerin tamamını Hizmetlerimiz Sayfasından Tek tek İnceleyebilirsiniz. Daha Fazlası için sizleri Adana Merkez ve Kozan Merkez Ofislerimize Bekliyoruz.